Slovensky
  • Váš nákupný košík je prázdny!

Mykored

Krásne nohy, dobrá starostlivosť!

Prípravky Mykored účinne bojujú proti vzniku nepríjemných pachov nôh, ktoré sa ťažko eliminujú predovšetkým na ťažko prístupných miestach medzi prstami. Hygienická sila prípravkov Mykored  poskytuje účinnú ochranu proti mykóze nechtov a pokožky nôh.

Pôvodcami plesňových ochorení pokožky nôh a na nechtov sú obyčajne dermatofyty. Tieto sa rýchlo šíria v oblasti tzv. vlhkej záparky, tj. medzi prstami nôh, najčastejšie medzi štvrtým a piatym prípadne tretím a a štvrtým prstom. K nákaze často prichádza vo vlhkých prostrediach ako sú bazény, sauny, umyvárne a sprchy.

Našťastie nie každý kontakt s dermatofytom vedie k ochoreniu. Veľmi dôležitými faktormi sú macerácia (rozmočenie) pokožky a výskyt mikro zranení na pokožke. Preto je poriadna starostlivosť o nohy tou najlepšou ochranou proti týmto infekciám.

Všetky Mykored výrobky sú vyrábané vo výrobni Franz Lüetticke GmbH a podliehajú stálej kontrole kvality. Kompatilbilita výrobkov a pokožky bola testovaná dermatológmi.

Mykored výrobky sú dodávané len pre obchodné prevádzky pedikúr a podologické ambulancie, pretože odborné poradenstvo spotrebiteľa pri nákupe je obvzlášť dôležité pri riešení mykóz na nohách.


Mykored deodorant spray 70 ml
10,00€ Bez DPH: 8,33€
MYKORED deodorant sprej. ..

Mykored deodorant spray profi 500 ml
37,00€ Bez DPH: 30,83€
MYKORED deodorant sprej.Výrobo..

Mykored forte 20ml
10,30€ Bez DPH: 8,58€
MYKORED forte MYKORED® fort..

Mykored ochranný olej na nechty 14ml
10,30€ Bez DPH: 8,58€
MYKORED olej na ochranu nechto..

Mykored ochranný olej na nechty 50 ml
19,60€ Bez DPH: 16,33€
MYKORED olej na ochranu nechto..

Mykored roztok pipeta 50 ml
9,70€ Bez DPH: 8,08€
MYKORED  pipeta MYKORE..

Mykored roztok pipeta profi 500 ml
37,00€ Bez DPH: 30,83€
MYKORED  pipeta.Výrobok j..

Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)