Slovensky
  • Váš nákupný košík je prázdny!

Berchtold PODO Q

1 890,00€ Bez DPH: 1 575,00€

PODO Q

PODO Q ( Q= quiet = ticho)

Moderný dizajn a inovatívna technológia prináša ovládanie riadiaceho panela prístroja jednoduchým dotykom alebo posuvom prsta po displeji. Všetky dotykové operácie môžete pri zachovaní dokonalosti dotyku realizovať aj v rukaviciach. Veľký farebný displej zabezpečuje jasné nastavovanie prístroja. Prístroj má 3 voliteľné pamäti, kde si môžete ľubovoľne nastaviť rýchlosť otáčok frézky, smer otáčania frézky a silu odsávania prístroja. Extrémne tiché odsávanie zabezpečuje bezuhlíkový takmer bezúdržbový odsávací motor. Odsávanie je možné nastaviť na tri stupne alebo ho úplne vypnúť. Rýchlosť otáčania frézky je možné nastaviť od 5,000 do 25,000ot/ min (na požiadanie je možné zvýšiť rýchlosť otáčania frézky na 35,000ot./min.). Veľké vrecko na biologický odpad účinne znižuje frekvenciu jeho výmeny. Potrebu výmeny vrecka zobrazí prístroj na displeji.

Vďaka nízkej hmotnosti prístroja podo Q, je ideálny aj pre mobilné pedikérky. 

Ručná časť prístroja je vyrobená z hliníkového obalu, ktorý účinne chráni mikromotor pred nárazmi a vodou. Flexibilná, ľahká 1,3 metra dlhá hadica zabezpečuje dobrú koordináciu pri práci. Mikromotor je bezuhlíkový. Zariadenie sa zapína a vypína priamo na rúčke alebo aj na riadiacom panely, podľa toho, čo budete preferovať. Čistenie rúčky si nevyžaduje žiadne ďalšie výdavky na zaobstaranie náradia na rozoberanie. Údržbu a čistenie si jednoducho urobíte sami bez nutnosti zásahu servisného pracovníka. 

 
Technické údaje o prístroji
 
Rozmery šírka  x výška x dĺžka         300x110x270mm
 
Hmotnosť ručnej časti                       180g
 
Hmotnosť celého prístroja                2300g                                                   Čistenie ručného dielu S35 / PODO Q
 
Farba prístroja                                 šedo biela s tmavo šedými doplnkami
 
Napájanie                             95 - 265 V   50/60Hz
 

Vyrobené v Nemecku. Záruka 2 roky, priamo od výrobcu !!!


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty